Yumurta Yiyerek Göbeğinizden Kurtulabilirsiniz

0
24

Canan Karatay Yumurta Yiyerek Göbeğinizden Kurtulabilirsiniz diyerek fazla kilosu olan kişilere yumurta tüketimine yönlendirmektedir. Sebeplerini aşağıda yazımızda bulabilirsiniz.

Yumurta Yiyerek Göbeğinizden Kurtulabilirsiniz

Yumurta Yiyerek Göbeğinizden Kurtulabilirsiniz

Karatay sağlıklı diyerek tüketilen birçok şeyin beslenme tuzağı olduğunu her defasında ifade etmektedir. Proteinin göbek eritmede etkili olduğunu anlatan Karatay haşlanmış yumurta yiyerek fazla kilolarınızdan özellikle de mevcut göbeğinizden kurtulabilirsiniz diyor.

  • Göbeği olan ya da karın bölgesinde yağları olan herkes haşlanmış yumurta yiyebilir. İsterseniz 10 isterseniz 20 tane haşlanmış yumurta diyerek göbek yağlarınızı eritebilirsiniz, göbeğinizden kurtulabilirsiniz diyor.

Ayrıca Karatay yumurta dışında olan bazı besinlerin oldukça yararlı bazı besinlerin oldukça zararlı olduğunu da vurgulamaktadır. Örnek vermek gerekirse;

Balıkta Yüksek Kolesterol Var

balikta kolestrol var

Karatay kırmızı ette kolesterol var sakın yemeyin diyorlar ancak beyaz ette de kolesterol vardır diyor. Ayrıca balıkta çok daha fazla kolesterol olduğunu da vurguluyor. Kış aylarında suların soğuk olması ile birlikte balıklar daha çok yağlanıyor, bu yağlar omega-3 ve kolesterol demektir. Balıkta yağ yok düşüncesi yanlıştır diyor.

Bebek Bisküvisi Zararlı

Bebek biskuvisi zararları

Bebe bisküvilerin tümünde aşırı oranda şeker ve karbonhidrat bulunmaktadır. İçeriğindeki süt oranı %1 olarak belirtiliyor. Yalnız bu sütün kaynağı belirtilmiyor. Süt tozu kullanılmış olma olasılığı da yüksek. Çeşitli şekerler ile yüklü olan fabrikasyon ürünlerin büyük bir çoğunluğunda sağlıklı bir bebek için gerekli olan lif miktarı da az olduğunu belirtiyor. Bu yüzden bebeklere bebe bisküvisi verilmemesi gerektiğini, bebek sağlığı açısından zararlı olduğunu ifade ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here