Canan Karatay Diyeti Yapmayı mı Düşünüyorsunuz?

2
38

Canan Karatay Diyeti Yapmayı mı Düşünüyorsunuz? O halde aşağıdaki kuralları bilmeli ve mutlaka uygulamalısınız.

Canan Karatay Diyeti

Canan Karatay Diyeti Yapmayı mı Düşünüyorsunuz?

  • Canan Karatay Diyeti için Canan Karatay’ın kitabını okumalısınız. Kitabı okuduğunuzda diyetin mantığını anlayabilir ve direk uyulması gereken kurallar listesini hazırlarsınız.
  • 3 gün Canan Karatay Diyeti tam olarak uygulamalı ve ekmek-şeker olayı ile ilgili inanamama durumu için bir kez daha düşünmelisiniz.
  • Mevcut bir hastalığınız varsa eğer öncelikle doktorunuza danışmalısınız. Canan Karatay da zaten diyet öncesi hastalığınız varsa doktorunuza danışmadan diyeti uygulamayın der. Canan Karatay Diyeti uygulamasına karşın kilo vermeyenler için gıda entoleransı testinin yapılması gerektiğini bizzat belirtmektedir.

Şeker hastaları bazı durumlarda diyeti uygulayabilmektedir. Ara öğün olmadığı için yasak olacağı anlamına da gelmiyor. İhtiyaç halinde ara öğün yapılabilir. Şeker hastaları özellikle bunun için endişelenmemelidir. Şeker aniden yükselmez ya da düşmez. Ayrıca Canan Karatay diyeti kalorinin değil, şekerin yani glisemik indeksinin peşinde olan bir diyettir.

2 YORUMLAR

  1. Canan Karatay, bence gündeme yaptığı değişik hamleler ile gelen. Gelditen sonra da tahtını yine aynı ilginç konuşmalara ile devam eden bir kadın. Diyeti işe yarar mı bilmem. Ama yapmaktan da zarar gelmez diye düşünüyorum. Makale için de çokca teşekkür ederim. Sitenizin daha çok kişiye ulaşması dileklerimle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here