Burçlara Göre Diyet Listeleri

0
123

Burçlara Göre Diyet Listeleri; Sağlıklı bir yaşam için bizi taşımakta olan vücudumuza dikkat etmemiz gerekir. Vücudumuza nasıl davranmamız gerektiği, günlük yaşama dünyaya nasıl adapte olmamız gerektiğini bilmemiz gerekir. Vücudumuza nasıl iyi bakabileceğimizi yalnızca kendimiz belirleyebiliriz. Bunun sebebi ise herkesin dünya ile etkileşiminin farklı olmasıdır.

Herkes aynı alerjik reaksiyonları göstermez ya da herkes aynı alana ilgi duymaz. Bilim adamlarının yaptığı son araştırmalara göre metabolik işlevleri belirleyen belli başlı fonksiyonlar vardır. Vücudun dış unsurlara tepki vereceği bu şekilde tahmin edilebilmektedir.

“Herkesin metabolizması farklı şekilde çalışmaktadır. “

  • İngiliz astrologları ve beslenme uzmanları farklı burçlara sahip kişilerin vücutlarının da bu burçlar ile paralel şekilde birbirine benzerlik gösterdiğini fark etmiştir. Metabolik işlemlerin sırası ve yoğunluğu mesela; koç burcu 2 kişi için benzerlik gösterdiği tespit edilmiştir.

Karakteristik özellikleri belirlemekte olan burçların aslında kişinin metabolik fonksiyonlar ile alakalı benzerlikleri olduğunu ortaya çıkarmıştır. Beslenme uzmanları astrologlar ile birlikte ortak beslenme programları yapmıştır.

Diyet programlarının hepsi 1 haftalık programlar şeklindedir. Sabah – Öğle – Ara Öğün – Akşam öğünleri olarak hazırlanan diyet programları kişinin burçlarına göre hazırlanmış olup uygulandığında alınan sonuçlar şaşırtıcı olmuştur.

Burçlara Göre Diyet Listeleri

Aslan Burcu Diyet Listesi

Başak Burcu Diyet Listesi

Balık Burcu Diyet Listesi

Yengeç Burcu Diyet Listesi

Akrep Burcu Diyet Listesi

Terazi Burcu Diyet Listesi

Yay Burcu Diyet Listesi

Oğlak Burcu Diyet Listesi

Koç Burcu Diyet Listesi

Kova Burcu Diyet Listesi

Boğa Burcu Diyet Listesi

İkizler Burcu Diyet Listesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here